FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537502
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:14:51 |
| SCORE | 20253 |
|---|
| FPS | 337 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PNY RTX 4080 SUPER Verto OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 196E-141A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (322 W) |
|---|