
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537510
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:21:10 | | SCORE | 8688 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 1043-8660 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (217 W) |
|---|
|