FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537511
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:22:19 |
| SCORE | 7662 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 198 MHz - max: 2025 MHz |
|---|
| max power | 309 W |
|---|