FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537515
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:24:16 |
| SCORE | 10050 |
|---|
| FPS | 167 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.76 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600K @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 3842-3967 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (400 W) |
|---|