
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537516
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:24:17 | | SCORE | 9068 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD 100-000000011-11 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 29550 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1043-87AC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1906 MHz - max: 2086 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (412 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|