FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537517
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:24:28 |
| SCORE | 5727 |
|---|
| FPS | 95 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 Super |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10875H CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 Super |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E91 - SUB: 1558-67E1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1096 MHz - max: 1186 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1558-65E1 - REV: 5 |
|---|