
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537518
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:24:41 | | SCORE | 4319 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1043-8A3F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 57 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2716 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (104 W) |
|---|
|