
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537519
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:24:46 | | SCORE | 8570 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87D9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1216 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (390 W) |
|---|
|