
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537525
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:28:07 | | SCORE | 2305 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T1000/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA T1000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FB0 - SUB: 1028-12DB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1066 MHz - max: 1290 MHz |
|---|
|