FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537532
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:32:29 |
| SCORE | 14598 |
|---|
| FPS | 242 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (radeonsi gfx1201 ACO DRM 3.64 7.0.0-1-cachyos) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.5-arch2.2 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.0-1-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 32 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|