FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537535
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:33:20 |
| SCORE | 22132 |
|---|
| FPS | 367 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 64 MHz - max: 2604 MHz |
|---|
| max power | 338 W |
|---|