FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537541
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:35:14 |
| SCORE | 7465 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 10DE-16CF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (161 W) |
|---|