FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537555
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:41:13 |
| SCORE | 2313 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 960/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1401 - SUB: 1458-36BE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1152 MHz - max: 1253 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (130 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5912 - SUB: 1028-6B7 - REV: 4 |
|---|