
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2537558
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:43:26 | | SCORE | 6931 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1462-3890 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (320 W) |
|---|
|