
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2537576
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:51:18 | | SCORE | 6911 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1462-3890 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
|