
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2537580
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:55:14 | | SCORE | 291 |
|---|
| FPS | 4 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 1030/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GT 1030 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D01 - SUB: 10DE-11E6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 1152 MHz - max: 1671 MHz |
|---|
|