FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2537588
FurMark ROG (GL) Submitted by ryman on Apr 18, 2026 @ 03:00:08 |
| SCORE | 22212 |
|---|
| FPS | 368 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 5090 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 19DA-1761 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 2392 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP |
|---|