FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537592
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:02:04 |
| SCORE | 5060 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 1458-3FE9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 88 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (256 W) |
|---|