FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537593
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:02:19 |
| SCORE | 9163 |
|---|
| FPS | 152 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8500G w/ Radeon 740M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (148 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 740M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15C8 - SUB: 1462-7E28 - REV: C5 |
|---|