
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537609
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:09:53 | | SCORE | 640 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro K4200/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 475.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1500X Quad-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Quadro K4200 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-11B4 - SUB: 10DE-1096 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 324 MHz - max: 771 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (104 W) |
|---|
|