
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537617
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:15:43 | | SCORE | 1147 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1458-40EE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2490 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (196 W) |
|---|
|