FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537618
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 03:16:28 |
| SCORE | 6516 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 3070 TUF Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1043-87C1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1290 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|