FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537621
FurMark (GL) Submitted by mamb on Apr 18, 2026 @ 03:16:42 |
| SCORE | 481 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce MX250/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 565.90 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8565U CPU @ 1.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce MX250 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D13 - SUB: 1025-1345 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 304 MHz - max: 1519 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 620 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3EA0 - SUB: 1025-1345 |
|---|