FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2538246
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 08:55:27 |
| SCORE | 3458 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.02 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1028-389D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|