
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2540262
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 17:58:03 | | SCORE | 5712 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2678 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (358 W) |
|---|
|