
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540807
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 20:02:05 | | SCORE | 1232 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1462-8D92 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 82 % TDP (62 W) |
|---|
|