
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540914
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 20:35:22 | | SCORE | 5741 |
|---|
| FPS | 95 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3060 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 10DE-147A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (220 W) |
|---|
|