
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2542723
FurMark Knot (GL) Submitted by NekoMay on Apr 19, 2026 @ 10:16:44 | | SCORE | 4567 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5306 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2558 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (576 W) |
|---|
|