FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2543023
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 11:46:29 |
| SCORE | 1802 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 536.67 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 18363 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-376B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 536.67 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (260 W) |
|---|