
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545771
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 02:30:58 | | SCORE | 4310 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1458-407B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1868 MHz - max: 1958 MHz |
|---|
| max power | 143 % TDP (240 W) |
|---|
|