
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2546705
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 11:40:18 | | SCORE | 1413 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-6100 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2184 - SUB: 10DE-2184 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (128 W) |
|---|
|