
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546809
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 12:18:20 | | SCORE | 2108 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 10DE-146B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (215 W) |
|---|
|