FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546810
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 12:19:32 |
| SCORE | 1827 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 17AA-3A5D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1282 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 88 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 17AA-3A5D - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1787 MHz |
|---|