
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2546840
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 12:30:43 | | SCORE | 2011 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2503 - SUB: 10DE-2503 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1838 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (165 W) |
|---|
|