
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547052
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 13:46:20 | | SCORE | 1066 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1043-870A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 64 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (174 W) |
|---|
|