FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2547069
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 13:50:54 |
| SCORE | 1921 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2560 - SUB: 17AA-3A81 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 546.30 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 1636 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 17AA-3A81 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2000 MHz |
|---|