
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547121
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 14:06:19 | | SCORE | 3204 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1569-F314 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 3000 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (165 W) |
|---|
|