
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547128
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 14:08:27 | | SCORE | 3206 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3090 XC3 ULTRA HYBRID GAMING 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3978 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (351 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|