
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2547203
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 14:31:56 | | SCORE | 4230 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3080 Ti Gaming Pro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1569-2208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (349 W) |
|---|
|