
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547227
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 14:39:22 | | SCORE | 5490 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 1043-88DD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2716 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (285 W) |
|---|
|