
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2547274
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 14:53:02 | | SCORE | 2382 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 10DE-119E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1760 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (215 W) |
|---|
|