
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2547614
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 16:26:13 | | SCORE | 393 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.194 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5450 @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1380 - SUB: 10DE-1346 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 512.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 1125 MHz - max: 1177 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (45 W) |
|---|
|