
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547618
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 16:27:05 | | SCORE | 538 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3750H with Radeon Vega Mobile Gfx |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F91 - SUB: 1043-10CF - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) RX Vega 10 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1043-18F1 - REV: C1 |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 17 MHz |
|---|
|