
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547727
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 16:51:52 | | SCORE | 3524 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-5362 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 3008 MHz - max: 3082 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (145 W) |
|---|
|