
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2547747
FurMark Knot (VK) Submitted by 9 on Apr 20, 2026 @ 16:56:07 | | SCORE | 613 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C81 - SUB: 10DE-11C0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
|