
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2547857
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 17:23:48 | | SCORE | 2244 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1230 V2 @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 3842-6283 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1772 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (191 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|