FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2547915
FurMark Knot (GL) Submitted by Amogh on Apr 20, 2026 @ 17:41:54 |
| SCORE | 1483 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.03 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2560 - SUB: 17AA-3A80 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.03 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 124 W |
|---|