
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548014
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 18:03:49 | | SCORE | 2817 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-3751 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1608 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (293 W) |
|---|
|