
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548103
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 18:26:39 | | SCORE | 1416 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1458-4013 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (127 W) |
|---|
|