
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548243
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 19:05:57 | | SCORE | 1981 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2503 - SUB: 1458-4074 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1816 MHz - max: 1942 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (169 W) |
|---|
|